Yönetim Kurulunun Mesajı

 

Kıymetli paydaşlarımız,

Yeminli Mali Müşavirlerden ve Mali Müşavirlerden oluşan ekibimizle "Vergi Hukuku Uygulamaları" ile "İç ve Dış Denetim Uygulamaları" başta olmak üzere direkt veya bağlantılı finansal yapıyı ilgilendiren kurumsal çözümler üretmeye, sürekli ve arizi "Danışmanlık Hizmeti" sunmaya ilk gün ki heyecanla devam ediyoruz.

 

İnovatif olmak, farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamak, Bulunan fikirlerle, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek. Ya da var olan pek çok ürün ve hizmeti daha güzel, daha kullanışlı, daha çok insanın işine yarayacak hale getirmeyi amaçlamaktır. Şirketimizin ana felsefesi olan şirket ismine de yansıyan inovatiflik karakterimizdir.

 

Yeminli Mali Müşavirlik Tasdik hizmeti kapsamında vergi denetimi ekiplerimizin ve bağımsız denetim ekiplerimizin tamamı Yeminli Mali Müşavirlerden oluşmakta, standartların üstünde hizmet vermektedir. Kuşkusuz denetim ekip işidir ve ekibimizin kalitesi her zaman en üst seviyede olması tartışmasız zorunluluğumuzdur.

 

IAC ailesi olarak bu iş anlayışımızı her zaman korumanın verdiği güven ve kararlılık, şirketimizi daima bir adım ileri taşımamızda karşılaştığımız engellerde en büyük motivasyonumuzdur. Tabiki her geçen gün ulaştığımız hedeflerin akabinde, daha büyük hedefleri önümüze koymaktan da çekinmiyoruz.

 

Ülke ekonomimize katma değer katan tüm girişimci müşterilerimizin, kurumsal yapılarını pekiştirecek hizmetlerimizle daima yanlarında olmak için tüm gayretleriyle IAC Merkez ve şubelerinde çalışan tüm ekibimize şükranlarımı sunarım.

 

Yönetim Kurulu